Hallinto ja talous

Hallinto ja talous

Timo Tulisalo
Hallinto- ja talouspäällikkö
hallinto ja talous

timo.tulisalo@nuorikirkko.fi
puh. 044 3469522

Kristina Fabritius
Controller, talouden suunnittelu ja seuranta
hallinto ja talous

kristina.fabritius@nuorikirkko.fi
puh. 040 7432598

Ari Hellstén
Controller
0400 626822

Tuula Kinnunen
Kirjanpitäjä
hallinto ja talous

tuula.kinnunen@nuorikirkko.fi
puh. 0400 519480

Annika Väänänen
Toimistonhoitaja
hallinto ja talous

Annikan vastuulla ovat toimistopalvelut, nuorisotoiminnan ilmoittautumiset ja materiaalitilaukset.

annika.vaananen@nuorikirkko.fi
puh. 044 2990553

Saija Vauhkonen
Toimistosihteeri
hallinto ja talous

saija.vauhkonen@nuorikirkko.fi
puh. 0400 630430

Christina Alho
Koulutuksen assistentti
hallinto ja talous

christina.alho@nuorikirkko.fi
puh. 0400 182278

Pia Ruuskanen
Toimistoassistentti
hallinto ja talous

pia.ruuskanen@nuorikirkko.fi
puh. (09) 68774510

X