Vaikuttaminen ja viestintä

Viestintä ja vaikuttaminen

Katri Korolainen 
viestintäpäällikkö
viestintä, vaikuttaminen, markkinointi ja IT

katri.korolainen@nuorikirkko.fi
puh. 044 5456592

Viestintä

Pirjo Riipinen
Tiedottaja
viestintä ja vaikuttaminen

pirjo.riipinen@nuorikirkko.fi
puh. 0400 706280

Tuukka Joru
Viestintäsuunnittelija
visuaalinen viestintä ja sosiaalinen media
viestintä ja vaikuttaminen

tuukka.joru@nuorikirkko.fi
puh. 0400 105070

Digitaalinen lapsi- ja nuorisotyö

Juha Kinanen
Kouluttaja, webkoordinaattori, Jiipeenetin päätoimittaja
digitaalinen lapsi- ja nuorisotyö

Juhan vastuualueeseen kuuluvat kouluikäisten parissa tehtävä työ ja digitaalisen lapsi- ja nuorisotyön kehittäminen.

juha.kinanen@nuorikirkko.fi
puh. 0400 304490
LinkedIn
Twitter
Instagram

Vlada Laukkonen
Digiviestintäsuunnittelija
digitaalinen lapsi- ja nuorisotyö sekä digitaalinen viestintä

vlada.laukkonen@nuorikirkko.fi
puh. 044 712 4210

Anita Ahtiainen
Kouluttaja, päätoimittaja
digitaalinen lapsi- ja nuorisotyö

Anita on Lastenkirkko-median päätoimittaja. Hänen erikoisalaansa ovat lasten hengellinen ohjaus ja pyhäkouluun ja jumalanpalveluselämään sopivat menetelmät.

anita.ahtiainen@nuorikirkko.fi
puh. 050 5966039

X